Glinka Egipska

Oferujemy Państwu najwyższej jakości glinkę egipską firmy IKOS, która umożliwia dowolną manipulację kolorem, jak również pozwala skutecznie ukryć wszelakie niedoskonałości i przebarwienia skóry. Ten nowatorski kosmetyk posiada konsystencję wilgotnego kamienia, dzięki czemu mogą Państwo uzyskać różny stopień opalenizny, w zależności od indywidualnych preferencji. Produkt wykonany jest z naturalnych, bardzo korzystnych dla skóry składników i zawiera minerały przystosowane dla cery z problemami. Glinka egipska opóźnia procesy starzenia, stymuluje odnowę komórek i pomaga chronić cerę przed zanieczyszczeniami z powietrza oraz szkodliwym promieniowaniem UV.

Glinka Egipska - kultowy kosmetyk

Glinka Egipska posiada jeden uniwersalny odcień, który może zaadaptować się do każdego rodzaju urody i nadać skórze zdrowego blasku. Bronzer pozwala nam dowolnie manipulować kolorem, dzięki czemu możemy odpowiednio wymodelować twarz, zamaskować niedoskonałości i sprawić, że nasza skóra będzie wyglądała zdrowo i promiennie. Glinka Egipska to niezastąpiony kosmetyk, który nie tylko upiększa, ale również pielęgnuje. Jest to możliwe dzięki jej bogatemu i starannie dobranemu składowi. Formułę tą stworzono już ponad 20 lat temu, ale ulega ona nieustannym ulepszeniom, związanym z najświeższymi odkryciami w dziedzinie kosmetologii.

Charakterystyka

Sekretem Glinki Egipskiej jest metoda wytwarzania tego kosmetyku, który tak naprawdę jest paloną glinką. Dzięki takiej formule produktu, właściwości pielęgnacyjne można połączyć z efektem subtelnego, idealnie przystosowującego się do skóry makijażu. Przy stosowaniu Glinki Egipskiej pory nie zatykają się, przez co nie powoduje ona powstawania zaskórników. Nadaje skórze jedwabisty wygląd, a dzięki zawartości olejku jojoba oraz kwasu hialuronowego, dodatkowo nawilża i zmiękcza naskórek. Kosmetyk ten składa się aż w 68% z naturalnych minerałów.

Glinka Egipska jest unikalnym kosmetykiem nowej generacji, który charakteryzuje się konsystencją wilgotnego kamienia. Pozwala ona uzyskać różnorodny stopień opalenizny, poprzez nałożenie odpowiedniej liczby warstw. Dzięki bogactwu możliwości modyfikowania koloru, możemy pięknie wymodelować twarz, ukrywając przy tym wszelkie przebarwienia i niedoskonałości. Kosmetyk zawiera liczne komponenty ochronne oraz odżywcze, które spowalniają proces starzenia, stymulują odnowę komórek, a także zapewniają ochronę przed zanieczyszczeniami z powietrza i szkodliwym wpływem promieni UV. Może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, o różnych rodzajach cery. Glinka Egipska, poza efektem upiększającym i lekką opalenizną, działa odżywczo i ochronnie.

Zalety Glinki Egipskiej

  • pozwala regulować intensywność koloru,
  • idealnie ukrywa wszelkie niedoskonałości,
  • nie wytwarza efektu maski, a dzięki temu, że makijaż jest delikatny, może być stosowany także przez mężczyzn,
  • nie powoduje zatykania porów, więc mogą ją stosować także osoby z cerą trądzikową i tłustą,
  • bazuje na naturalnych komponentach,
  • dodatkowo zawiera składniki odżywcze, nawilżające oraz przeciwsłoneczne,
  • jest niesamowicie funkcjonalna, umożliwia wykonanie całego makijażu przy pomocy jednego kosmetyku.

Glinka Egipska jest polecana wszystkim paniom i panom, niezależnie od wieku i typu cery. Wzbogaca ona skórę o efekt lekkiej opalenizny, a przy tym chroni ją, pielęgnuje i odżywia.

Apogeum