Odżywka Xlash

 Kosmetyki Xlash pozwalają skutecznie walczyć z problemem przerzedzonych i wypadających rzęs. Dzięki tej odżywce, staną się one zauważalnie grubsze, ciemniejsze i dłuższe. Mascara Xlash redukuje efekt osłabienia rzęs powodowany codziennym nakładaniem makijażu. Dzięki zawartości właściwie skomponowanych witamin, przyczynia się do zwiększenia elastyczności oraz siły rzęs i mieszków włosowych. 

Xlash czyli naturalna alternatywa

Nasze Klientki zaopatrujemy jedynie w artykuły bezpieczne oraz wykazujące się sprawdzoną skutecznością działania. Z tego właśnie powodu wybieramy wyłącznie produkty renomowanych marek, takich jak Xlash. Odżywka tej firmy cieszy się popularnością wśród Konsumentek całego świata, jako że przynosi niezwykle zadowalające efekty. Ma za zadanie dostrzegalnie wzmocnić i zagęścić rzęsy, a przede wszystkim na długo utrwalić te rezultaty.

Co to jest Xlash?

Na dzisiejszym rynku znajduje się wiele artykułów kosmetycznych, które wzbudzają kontrowersje ze względu na zawartość nie do końca bezpiecznych związków chemicznych. W przypadku odżywki Xlash jest inaczej. Opiera się ona naturalnych składnikach (przede wszystkim pochodzenia roślinnego), przez co przy całym swoim efektywnym działaniu nie podrażnia skóry ani okolic oczu. Wśród produktów oferowanych przez firmę Xlash nie brakuje najwyższej jakości odżywek, które pobudzają rzęsy do wzrostu i dbają o brwi, jak również olejków do pielęgnacji skórek oraz paznokci.

Marka Xlash jest znana głównie dzięki swoim znakomitym odżywkom do brwi i rzęs, które czynią je zadbanymi i wyrazistymi.

Właściwości

Jako ze odżywka do rzęs Xlash zawiera ekstrakt z korala czerwonego, efektywnie pobudza mieszki włosowe do aktywności i stymuluje regenerację tkanek. Jej zastosowanie czyni rzęsy ciemniejszymi, grubszymi i dłuższymi. Z kolei odżywka Xbrow, również wzbogacona o wyciąg z korala czerwonego, a także z wiesiołka dwuletniego oraz mandarynki, nadaje brwiom odpowiednią gęstość i pełniejszy wygląd. Natomiast dzięki olejkowi do pielęgnacji skórek i paznokci, bazującym na kombinacji naturalnych składników, płytka paznokciowa oraz skórka ulega wzmocnieniu i regeneracji. Wykonywany jest on z oleju z nasion krokosza barwierskiego, a także oleju sezamowego i wzbogacony o witaminy A, B, C, E i PP, które znacząco przyczyniają się do odzyskiwania elastyczności kruchych i słabych paznokci, czyniąc je grubszymi i mocniejszymi.

Apogeum