Szampon Revita i Spectral DNC

   Dzięki kosmetykom marki DS LABORATORIES, możesz efektywnie, a zarazem bezpiecznie walczyć z łysieniem. Produkty oferowane przez nasz sklep zostały dokładnie przebadane, przez co gwarantują w pełni satysfakcjonujące rezultaty. DS LABORATORIES tworzy wyłącznie innowacyjne kosmetyki o najwyższym standardzie, które powstają z ekstraktów naturalnych. Jest to na przykład szampon Revita, który stymuluje wzrost włosów, a także zapobiegający łupieżowi preparat Dandrene. Revita.Cor stanowi z kolei odżywkę, która dodatkowo wspomaga porost włosów. Inne wyjątkowe kosmetyki DS LABORATORIES to np. seria Spectral DNC, RS i F7. Producent ten jest znaną i cenioną firmą, która już od 1996 r. wytwarza bezpieczne, a przy tym skuteczne preparaty wstrzymujące łysienie.

Kupując szampon Revita, inwestują Państwo w nowatorski produkt, który bazuje na naturalnych składnikach, przez co nie powoduje żadnych podrażnień skóry. Już przy pierwszych symptomach wypadania włosów, wstrzyma on ten proces przed postępowaniem. Warto połączyć jego działanie z innym preparatem DS LABORATORIES, np. Spectral DNC. Swoją efektywność zawdzięcza on zawarciu w nim dwóch komór z uzupełniającymi się formułami.  

Szampon Revita - idealne remedium na łysienie

Revita to nowoczesny, niezwykle efektywny szampon marki DS LABORATORIES, który stymuluje porost włosów. Dzięki starannie dobranemu połączeniu najwyższej jakości ingredientów, odżywia skórę głowy, a przy tym intensywnie pobudza mieszki włosowe, przez co pozwala zaobserwować w pełni satysfakcjonujące efekty już po krótkim czasie. Poza tym, Revita jest wyjątkowym szamponem, który ma również działanie przeciwzapalne oraz antyoksydacyjne, a co więcej, redukuje DHT w skórze głowy.

Działanie preparatu Revita zaczyna się już od pierwszego dnia stosowania. To, jak szybko dostrzeżesz rezultaty, uzależnione jest od okresu i poziomu zaawansowania łysienia. Natomiast bez względu na to, jak postępujący jest już proces wypadania włosów, przy codziennym stosowaniu tego szamponu, stan skóry głowy ulegnie znaczącej poprawie. Będzie to miało nieoceniony wpływ na odrost włosów, a także ich jakość. Warto przy tym zauważyć, że jest to w pełni bezpieczny kosmetyk, który wyróżnia się wyjątkowo intensywnym działaniem, niezależnie od danej postaci procesu łysienia. Szampon Revita można bez obaw łączyć z innymi środkami, które posiadają w swoim składzie minoxidil.

Jak to działa?

Szampon Revita stanowi kompleksowy środek do skutecznej walki z łysieniem, jako że łączy w sobie wiele niezastąpionych właściwości. Nie tylko zmniejsza DHT, ale również zapobiega oksydacji i zapaleniom. Nawilża i odżywia włosy, stymulując je przy tym do wzrostu, a w rezultacie, już po upływie paru tygodni, można zauważyć ogromną poprawę.

Niezwykle efektywne oddziaływanie szamponu Revita to zasługa właściwej kombinacji odpowiednich substancji. Nazywa się je inhibitorami DHT i mają one za zadanie powstrzymywać reakcje enzymatyczne, w wyniku których tworzy się niepożądany rodzaj testosteronu, uszkadzający mieszki włosów. Natomiast dzięki zawartym w składzie związkom stymulującym, komórki włosowe zostają zaktywizowane do działania.

Czemu szampon Revita zawdzięcza tak wysoką skuteczność?

Poza skrupulatnie skomponowanym składem, szampon Revita wykazuje się tak zadziwiającą efektywnością również dzięki zastosowaniu innowacyjnej nanosomowej technologii. Polega ona głównie na tym, aby zamykać substancje aktywne w cząsteczkach mikroskopijnych rozmiarów, czyli właśnie tzw. nanosomach. Zostają one uwolnione dopiero w momencie, gdy znajdą się w głębokiej warstwie skóry, gdzie tkwi źródło problemu.

W wyniku skorzystania z technologii nanosomowej, już setki tysięcy ludzi, zmagających się z problemem wypadania włosów, otrzymało niezastąpione narzędzie do walki z tą przypadłością. Teraz i Ty możesz przestać się martwić znaczną redukcją swojej fryzury. 

Najistotniejsze ingredienty, wchodzące w skład szamponu Revita:

Procyjanidina B2

Przeprowadzone do tej pory badania pokazują, że dzięki miejscowemu zastosowaniu procyjanidyny, można uzyskać takie same rezultaty, jakie daje użycie minoxidilu, a przy tym wyeliminować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Specjaliści z DS LABORATORIES otrzymują ten ingredient bez użycia żadnych chemicznych środków, a jedynie dzięki subtelnemu procesowi kompresji, zachowując w ten sposób cenne bioaktywne właściwości. Procyjanidyna nie tylko redukuje linienie, ale również sprawia, że włosy przechodzą do etapu anagenu (porostu).

Laboratorium z Japonii przetestowało działanie tego środku na grupie mężczyzn. Dziewiętnastu z nich dostawało procyjanidynę B2 w stężeniu wynoszącym 1%, a dziesięciu innych – jedynie placebo. Eksperyment trwał cztery miesiące i przez ten czas zaobserwowano, iż w drugiej grupie średnica włosów zwiększyła się jedynie o 30%, a w pierwszej – aż o 79%. Zauważono również, że u osób, które otrzymały procyjanidynę B2, dostrzegalnie zwiększyła się ilość włosów.

Olejek Rooibos

Ten składnik charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi oraz przeciwzapalnymi, a przy tym efektywnie poprawia wzrost włosów. Udowodnił to eksperyment, przeprowadzony przez niezależne laboratorium we Francji, podczas którego osoby zmagające się z łysieniem zostały podzielone na dwie grupy. Jedna z nich stosowała preparat z zawartością 10% olejku Rooibos przez 3 miesiące, codziennie nakładając 5 ml, a druga otrzymała placebo. Po porównaniu wyników, wnioski były zdumiewające, jako że w pierwszej grupie badanych, aż u 89% osób dostrzeżono zdecydowany wzrost włosów.

Peptydy miedzi

Składnik ten sprawia, że mieszki włosowe zauważalnie się powiększają, przez co włosy stają się grubsze, a skóra głowy bardziej odżywiona. Co więcej, peptydy miedzi wykazują również działanie przeciwzapalne oraz lecznicze. Znajdują one zastosowanie także na graftach po przeszczepach włosów, ponieważ działają na nie stymulująco.

Ketoconazol

Substancja ta charakteryzuje się wieloma pożytecznymi właściwościami. Mianowicie, likwiduje nagromadzony łój, redukuje podrażnienia skóry głowy, eliminuje łupież oraz grzyby. Powoduje ona również, że w skórze spada poziom DHT, czyli dwuhydrotestosteronu, który zmniejsza mieszki włosowe, stając się przyczyną łysienia androgenowego.

Spin traps

Powodują one, że redukuje się niszczące działanie wolnych rodników na komórki, które ma miejsce w wyniku skażenia powietrza, oddziaływania promieniowania słonecznego oraz postępujacego procesu starzenia się.

Olejek Emu

Efektywna stymulacja mieszków włosowych przy pomocy tego środka została udowodniona przez profesora Michaela Hollick'a na Uniwersytecie w Bostonie. Dermatolog zastosował ten olejek miejscowo i zaobserwował, że uśpione mieszki zostały pobudzone do działania aż w 80% przypadkach. Ponadto, składnik ten oddziałuje bakteriostatycznie i przeciwzapalnie, a także stanowi inhibitor 5-alfa-reduktazy.

Apogeum