Spectral DNC-N 60ml na łysienie z USA z 5% Nanoxidilem

Spectral DNC-N na łysienie z USA z 5% Nanoxidilem Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat Spectral DNC-N to pierwszy produkt, gdzie zastosowane 5% Nanoxidil - wysoka skuteczność oraz brak skutków ubocznych. Spectral DNC-N łączy dwa najlepsze produkty na łysienie Aminexil i Nanoxidil. Preparat jest łatwy w użyciu i w pełni bezpieczny.

Więcej szczegółów

125,00 zł

produkt od (ilość) Price
Spectral DNC-N 60ml na łysienie z USA z 5% Nanoxidilem 3 112,50 zł
Spectral DNC-N 60ml na łysienie z USA z 5% Nanoxidilem 2 118,75 zł

Preparat Spectral DNC-N 60ml to pierwszy produkt, gdzie zastosowane 5% Nanoxidil - wysoka skuteczność oraz brak skutków ubocznych. Spectral DNC-N łączy dwa najlepsze produkty na łysienie Aminexil i Nanoxidil. Preparat jest łatwy w użyciu i w pełni bezpieczny.


Nanoxidil blokuje proces wypadania włosów, stymuluje ich ponowny wzrost, zwiększa objętość fryzur i przeciwdziała chorobom skóry głowy. 
Jest skuteczniejszy niż Minoxidil.


 W preparacie Spectral DNC-N cząstki, które odpowiedzialne są za efekt otwarcia kanałów jonowych mają mniejszą masę cząsteczkową niż w uprzednio produkowanych produktach zawierających minoxidil. 
Spectral DNC-N nie obciąża włosów. 

Skuteczność produkt oparta jest między innymi o najnowszą technologię nanosomową, umożliwiającą bardziej skuteczne docieranie składników odżywczych do podstawy mieszków włosowych uwalniając je do 15 godzin !


 

Stosowanie: 

Zaleca się 2 razy na dzień (po 10 psiknięć) rozpylić preparat na miejsce objęte łysieniem - nie przekraczaj dawki, nie przyniesie to dodatkowych efektów. Preparat należy dokładnie wmasować a następnie dokładnieumyć ręce wodą z mydłem, preparatu nie spłukujemy! By osiągnąć oczekiwany skutek unikaj kilkudniowych przerw.

 

Ostrzeżenia:

Stosowanie powinno być zaprzestane w przypadku dużej wrażliwości na którykolwiek ze składników, w przypadku podrażnień należy skonsultować się z lekarzem. 
Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i okresie karmienia, nie stosuj także u dzieci. 
Produkt zawiera nanosomy, które mogą powodować zwiększone wchłanianie składników innych produktów, zatem ostrożnię łącz Spectral DNC-N z innymi produktami.

 Najważniejsze składniki:

 Nanoxidil - rewolucyjny składnik zapobiegający wypadaniu włosów.

Aminexil został klinicznie sprawdzony jako preparat pomagający w odrastaniu włosów. Badania wykazują, że utrata włosów jest powiązana z perifollicular fibrosis. Kolagen znajdujący się wokół korzeni włosów staje się sztywny, kurczy się i wypycha włos na zewnątrz. Formuła molekularna Aminexilu jest opatentowana i jest ona wynikiem ponad 10 lat badań w laboratoriach L'Oreal. Została ona stworzona do zapobiegania tego typu sztywnieniu i przedwczesnemu wypadaniu włosów.

Adenozyna jest skutecznym środkiem na ponowny porost włosów z wynikami działania podobnymi do Minoxidilu.

Procyanidin B-2 są substancjami wpływającymi na porost włosów.

Cytrulina jest niezbędnym składnikiem korzenia i mieszków włosowych.

Nanosomy są mikroskopijnymi liposferami, które dostarczają aktywnych składników wgłąb tkanki. Są one dużo mniejsze niż komórki ludzkiej skóry i obejmują związki w mikrosferach jako materiał podobny do skóry, co umożliwia dostarczenie środka głębiej niż w przypadku innych środków oraz zwiększa skuteczność aktywnych związków.

Peptydy miedzi powodują zmianę stanu uśpienia włosów w stan ich wzrostu.

T-Flavanone zwiększa wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu.

Retinol stymuluje proces odnawiania komórek.

Tauryna chroni cebulki włosów przed zwłóknieniem poprzez hamowanie nadprodukcji kolagenu.

Biotyna stanowi główny składnik naturalnego procesu produkcji włosów.

Żeń-szeń przedłuża życie cebulek włosowych.

Cynk jest skuteczny przy łysieniu, zapewnia właściwe działanie enzymów.

Arginina stymuluje wzrost cebulek włosów.Produkt jest nowy, oryginalny, nieotwierany. Do każdego produktu dołączamy paragon fiskalny bądź FV. 

 

Skład:
Deionized water, hydrolyzed lupine protein, Panax ginseng root extract, Nanoxidil (5%), adenosine, butylene glycol, Aminexil, arginine, phospholipids (Nanosomes), acetyl tyrosine, PPG-26-buteth-26, Arctium majus root extract, hydrolyzed soy protein, procyanidin B-2, polyquaternium-11, PEG-40 hydrogenated castor oil, PEG 12 dimethicone, cetrimonium chloride, calcium pantothenate, apigenin, ethanol, isolaureth-6, zinc gluconate, taurine, prezatide copper acetate (copper peptide), niacinamide, oleanolic acid, ornithine HCl, citrulline, retinol, glucosamine HCl, propylene glycol, PEG-8 dimethicone, T-flavanone, biotinoyl tripeptide, biotin, isolaureth-6, dimethiconol, silicone quaternium-2 panthenol succinate.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Spectral DNC-N 60ml na łysienie z USA z 5% Nanoxidilem

Spectral DNC-N 60ml na łysienie z USA z 5% Nanoxidilem

Preparat Spectral DNC-N to pierwszy produkt, gdzie zastosowane 5% Nanoxidil - wysoka skuteczność oraz brak skutków ubocznych. Spectral DNC-N łączy dwa najlepsze produkty na łysienie Aminexil i Nanoxidil. Preparat jest łatwy w użyciu i w pełni bezpieczny.

Napisz swoją recenzję

Apogeum