Dzięki kosmetykom marki DS LABORATORIES, możesz efektywnie, a zarazem bezpiecznie walczyć z łysieniem. Produkty oferowane przez nasz sklep zostały dokładnie przebadane, przez co gwarantują w pełni satysfakcjonujące rezultaty. DS LABORATORIES tworzy wyłącznie innowacyjne kosmetyki o najwyższym standardzie, które powstają z ekstraktów naturalnych. Jest to na przykład szampon Revita, który stymuluje wzrost włosów, a także zapobiegający łupieżowi preparat Dandrene. Revita.Cor stanowi z kolei odżywkę, która dodatkowo wspomaga porost włosów. Inne wyjątkowe kosmetyki DS LABORATORIES to np. seria Spectral DNC, RS i F7. Producent ten jest znaną i cenioną firmą, która już od 1996 r. wytwarza bezpieczne, a przy tym skuteczne preparaty wstrzymujące łysienie.

Kupując szampon Revita, inwestują Państwo w nowatorski produkt, który bazuje na naturalnych składnikach, przez co nie powoduje żadnych podrażnień skóry. Już przy pierwszych symptomach wypadania włosów, wstrzyma on ten proces przed postępowaniem. Warto połączyć jego działanie z innym preparatem DS LABORATORIES, np. Spectral DNC. Swoją efektywność zawdzięcza on zawarciu w nim dwóch komór z uzupełniającymi się formułami.  

Szampon Revita

Szampon Revita to preparat, który jest niezwykle skuteczny w walce z wypadającymi włosami. Zawarte w jego składzie substancje, stymulują porost włosów oraz hamują proces łysienia. Do najważniejszych związków należą polifenole z jabłek, peptydy miedzi, aminokwasy, olejek Rooibos czy biotyna. Firma produkująca szampon Revita, DS LABORATORIES, zadbała o to, aby przygotowany przez nią produkt nie uczulał, ani nie podrażniał skóry głowy. Dodatkowo, posiada on właściwości antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne. Jego skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi – działa już od pierwszego zastosowania zatrzymując łysienie, a następnie stopniowo odbudowując linię włosów.

odżywka do rzęs revitalash

Preparaty Spectral DNC

DS LABORATORIES, oprócz znakomitego szamponu Revita, posiada w swojej ofercie także nowoczesny preparat Spectral DNC. Sklep Apogeum zawsze dba o to, by klienci otrzymywali kompleksowe rozwiązania z zakresu higieny oraz pielęgnacji ciała, dlatego wśród kosmetyków do walki z łysieniem, znalazł się najnowszy specyfik tej marki. Formuła nad którą pracował zespół naukowców w głównej mierze opiera się na substancji, znanej jako nanoxidil 5%, która hamuje proces wypadania włosów oraz pobudza je do wzrostu. Nowoczesna technologia użyta w preparacie Spectral DNC otwiera kanały jonowe, dzięki czemu przepływ jonów potasu jest niezakłócony, a włosy otrzymują potrzebne im związki. Aby zwiększyć skuteczność stosowanego produktu, zaleca się połączenie go z innymi produktami DS LABORATORIES. Korzystanie jednocześnie z preparatu Spectral DNC i szamponu Revita szybko przyniesie widoczne rezultaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl